Skip links

Explore
Drag


درباره مجموعه پیشگامان فرداد آرتا:
این مجموعه در سال 1397 به صورت آفلاین در حالت تازه تاسیس شد، پس از گذشت یک سال از بهبود عملکرد ها و بررسی وقایع سایت و نیازمندی ها در زمینه توسعه سایت ها، مجموعه عملا در سال 1398 به صورت رسمی آنلاین شد، علاوه بر بررسی ها و فراز و نشیب های بسیار وب سایت مجموعه در سال 1399 به صورت کامل و با کلی تغییرات راه اندازی شد.
اکنون این مجموعه علاوه بر خدمات توسعه وب سایت، طراحی سایت، پشتیبان،مدیر سایت و.. در حال فعالیت است، شما در این وب سایت مقالات آموزشی، بهترین و برترین افزونه های پارسی سازی شده و تحت توسعه ما را دریافت خواهید کرد.

چشم انداز و اهداف:

ما معتقدیم موفقیت زمانی اتفاق می‌افتد که رضایت مشتری در اولویت باشد. برای مجموعه ما اهمیت دارد که مشتریان شما چه چیزی می‌بینند، چگونه می‌توانند ارتباط بهتری با شما برقرار کنند و در واقع کاربران فضای مجازی را نه به چشم یک رباط و کاربر مجازی، بلکه به عنوان یک کاربر واقعی در نظر می‌گیریم.

امنیت وب سایت:

امنیت سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و می توان گفت موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت است. متاسفانه با بررسی وضعیت سایت های عادی و حتی بزرگ و حساس به این نتیجه می رسیم که بسیاری از مدیران و مسئولان سایت ها اهمیت کمی به امنیت سایت می دهند. هک نشدن سایت ، امن بودن سایت را تضمین نمی کند به این معنی که ممکن است بر روی یک سایت با ضعف های امنیتی ، تلاشی برای هک و نفوذ به آن انجام نشده است و در صورت انجام سایت مورد بحث آسیب پذیر خواهد بود. اهمیت امنیت سایت زمانی مشخص می شود که سایت تحت حمله قرار دارد که محتمل به دو نتیجه خواهد بود. اگر امنیت سایت بصورت صحیح تامین شده باشد حمله ناموفق بوده و سایت آسیبی نخواهد دید اما اگر موارد امنیتی رعایت و تامین نشده باشد ضریب آسیب پذیری سایت بسیار بالا خواهد بود و امکان هک سایت و نفوذ به آن وجود دارد. این نکته نیز قابل توجه است که حتی با وجود انجام و پوشش موارد امنیتی هر سایتی در هر زمان و موقعیت مستعد دریافت حملات و آسیب پذیری ناشی از حملات است. نوع ، تعداد و روشهای هک و نفوذ بسیار گسترده هستند و مقابله در برابر تمامی آنها اقدامات بسیار جدی و دائمی را طلب می کند. علاوه بر پوشش و رفع موارد امنیتی بحث مراقبت و رسیدگی نیز در امنیت بسیار حائز اهمیت است. شما در مجموعه علاوه بر دریافت محصولاتی که تضمین شده توسط ما هستند و به صورت خودکار توسط سرویس های ابری ما آپدیت میشوند نگران امنیت وب سایت و امنیت محصولات ما دیگر نیاز نیست باشید.

فروشگاه اینترنتی چیست و راه اندازی آن :

فروشگاه اینترنتی به وب سایتی گفته میشه که اطلاعات مربوط به سری محصولات رو نمایش میده و با استفاده از یک اتوماسیون نرم افزاری امکان خرید محصولات رو فراهم میکنه . در یک فروشگاه اینترنتی محصولات دسته بندی میشن . وقتی روی یک محصول کلیک میکنید ، میتونید اطلاعات و مشخصات مربوط به اون محصول رو ببینید .شما میتوانید علاوه بر سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی خود اقدام به درخواست تمپلت های آماده از تم فارست نمایید تا با هزینه های  تبدیل دلار به ریال خرید قالب شما انجام شود.
edit

کد php نمایش محصولات ووکامرس به صورت تصادفی
edit

فایل htaccess
edit

اختصاص ورژن و نام پلاگین در مکان دلخواه